پشتیبان کسب و کار شما هستیم

پاسارگاد میزبان با در اختیار داشتن تیم متخصص و سرورهای قدرتمند میزبانی مطمئن برای کسب و کار شماست.

درباره پاسارگاد میزبان

تجربه سال ها فعالیت در حوزه هاستینگ باعث شده است که کیفیت تضمینی را به مشتریان خود ارائه دهیم و بسیار خوشحال خواهیم بود که میزبان سایت های شما نیز باشیم. شرکت پاسارگاد میزبان با داشتن تیمی از متخصصان در حوزه هاستینگ، همواره سعی بر این دارد که کیفیت مورد انتظار مشتریان را ارائه دهد و سهم کوچکی در رشد و پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی داشته باشد. خدمات میزبانی وب به شرح هاست لینوکس حرفه‌ ای ایران، هاست وردپرس، سرور ابری هاست ابری، هاست دانلود و همچنین سرورهای مجازی ایران، سرور مجازی ابری آلمان و فنلاند، سرور مجازی فرانسه و دیگر خدمات هاستینگ، توسط شرکت پاسارگاد میزبان ارائه می شوند و شما هم می توانید به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید. 

شرکت پاسارگاد میزبان

در راه اندازی سایت هرگز نمی توان از موضوع خرید هاست و دامنه مناسب صرف نظر کرد. دامنه که معرف سایت شماست باید دارای برخی ویژگی ها و متناسب با حوزه فعالیت سایت شما باشد و هاست هم که وظیفه میزبانی از سایت را بر عهده دارد، باید از سرعت و سایر ویژگی ها همچون فضای ذخیره سازی و رم مناسب برخوردار باشد.

بنابراین هاست و دامنه از نیازهای اساسی هر سایتی هستند و شما به عنوان صاحب یا طراح سایت، حتما باید در خرید این دو مخصوص هاست، به دنبال بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات باشید.

پاسارگاد میزبان با تمرکز ویژه بر روی خدمات هاستینگ، خدماتی مانند کانفیگ های امنیتی، کانفیگ سی پنل و دایرکت ادمین و سرور میزبانی مناسب وردپرس ارائه می دهد. این مجموعه از افراد مجرب و متخصص تشکیل شده است که سال ها سابقه فعالیت در این حوزه دارند و هم اکنون در این شرکت گردهم آمده اند.

ارتباط با پاسارگاد میزبان

پاسارگاد میزبان از بخش پشتیبانی قوی نیز تشکیل شده است و شما می توانید امور مرتبط با پشتیبانی میزبانی وب و سرور مجازی خود را از طریق تیکت پشتیبانی پیگیری کنید.

علاوه بر ارتباط از طریق پنل کاربری و ارسال تیکت به پشتیبانی، امکان ارتباط با پشتیبانی پاسارگاد میزبان از طریق تلگرام و تماس تلفنی نیز وجود دارد.

درباره پاسارگاد میزبان

مورد اعتماد مشتریان و کسب و کارها

سخن مشتریان

میزبانی کسب و کار شما افتخار ماست

جهت ارتباط و یا سفارش سرویس متناسب کسب و کار خود از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در تماس باشید.